KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11554486
nr 1155 4486
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Akvarell, Hästar, signerad och daterad 1931,24x28 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 15 januari 2018
kl 19:56:26
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund